مهاجرت تحصیلی به کانادا از طریق کالج CNTAA

آیا می خواهید در کانادا به عنوان یک دانشجوی بین المللی مشغول تحصیل شوید؟
آیا نگران آینده شغلی خود در کانادا بعد از تحصیل هستید؟
ما در کالج CNTAA راه مهاجرت و ادامه زندگی در کانادا را برایتان هموار می کنیم.
شماره اختصاصی کالج CNTAA به عنوان یک آموزشگاه معتبر ثبت شده:
DLI: O260787487202

شما می توانید نام کامل کالج
Canadian Natural Therapist and Aesthetics Academy
را در لیست کالج های معتبر و شناخته شده از سوی CIC یا سازمان تابعیت و مهاجرت کانادا پیدا کنید. برای اطمینان از این موضوع، می توانید به آدرس زیر سر بزنید:
http://www.cic.gc.ca/english/study/study-institutions-list.asp

اگر شما می خواهید به عنوان یک دانشجوی بین المللی از کالج CNTAA پذیرش بگیرید، می توانید آخرین نمره آیلتس خود را به همراه رزومه به آدرس ایمیل info@cntaacollege.com ارسال کنید تا بررسی های لازم انجام شده و در صورت تایید صلاحیت، با شما تماس بگیریم.

چرا تحصیل در کانادا؟

آموزش در کانادا از اهمیت ویژه ای برخوردار است.. سیستم آموزشی کانادا در سال های گذشته به عنوان یکی از بهترین سیستم های آموزشی در سراسر دنیا شناخته شده؛ چرا که این سیستم آموزشی از استانداردهای بالایی برخوردار است.

جالب است بدانید که در کانادا بیش تر از سیستم اقتصادی، بر روی سیستم آموزش افراد سرمایه گذاری می شود. این کشور به عنوان دومین کشور پیشرفته صنعتی در تمام جهان شناخته می شود.

مدارک تحصیلی، گواهی نامه ها و دیپلم های کانادایی دارای اعتبار صنعتی، دولتی و حرفه ای در سراسر دنیا هستند. مدارکی که ما در کالج CNTAA به شما اعطا می کنیم هم مشمول این قاعده می باشند.

مهاجرت به کانادا

کانادا؛ یکی از بهترین کشورها برای زندگی

به اعلام سازمان ملل متحد (UN) و اتحادیه اطلاعات اقتصادی (EIU)، از سال 1994 کانادا در میان 10 کشور برتر برای زندگی شناخته می شود.

بر اساس برآوردهای سازمان ملل متحد، کشور کانادا نمرات بالایی در زمینه دسترسی به خدمات آموزشی، امید به زندگی و آمار پایین جرم و جنایت افراد کسب کرده است.

همچنین، کلانشهرهای کانادا (ونکوور، تورنتو و مونترآل) در میان بهترین شهرهای دنیا برای زندگی و کار قرار دارند؛ چرا که پاکیزگی، امنیت، فعالیت های فرهنگی و سبک زندگی افراد در این شهرها مثال زدنی است.

بالا بودن کیفیت زندگی افراد

کیفیت زندگی اشخاص مقیم در کانادا استاندارد است. 70 درصد این افراد در خانه های خودشان زندگی می کنند، همچنین وسایل مورد نیاز برای ادامه زندگی این اشخاص تا اندازه خوبی فراهم است؛ از میان این وسایل می توان به اتومبیل، یخچال، ماشین لباسشویی، تلویزیون، تلفن و رادیو اشاره کرد.

کشور کانادا دارای یکی از گسترده ترین سیستم های بهداشت و درمان و شبکه امنیت اجتماعی است. برنامه های تفریحی و فرهنگی – هنری به طور پیشرفته در این کشور برگزار می شوند.

در ضمن خوب است بدانید که سیستم رادیویی این کشور دارای 1900 شبکه رادیویی است. همچنین شما می توانید در کانادا به تماشای 1387 کانال تلویزیونی بنشینید و اوقات فراغت خود را بگذرانید یا چیزهای تازه یاد بگیرید.

فعالیت های فرهنگی متنوع و گسترده ای در کانادا انجام می شوند. موزه ها، گالری ها، تئاترها و سالن های نمایش و کنسرت مختلفی در سراسر این کشور پهناور آماده به کار هستند.

کانادا

اهمیت به محیط زیست

کشور کانادا از گذشته تا به امروز پذیرای مهاجران زیادی از سراسر جهان بوده است؛ خط مشی مخصوصی در این کشور وجود دارد که هدف آن برقراری تساوی میان افراد مختلف از نژادهای گوناگون است. نتیجه این اقدامات، احترام به نظرات مختلف است.

همه افراد از همه نژادها در کانادا دارای احترام هستند و همین موضوع باعث تبدیل این کشور به یک مقصد محبوب برای مهاجرت از همه کشورهای جهان علی الخصوص ایران شده است.

به دلیل مهاجرت افراد از نژادها و فرهنگ های گوناگون به این کشور، ویژگی های فرهنگی مختلفی در کانادا پایه گذاری شده اند؛ به همین علت، کانادا فرهنگ غذایی و آداب و رسوم گسترده ای پیدا کرده است.

در مدارس کانادایی، کودکان و نوجوانان با تجربه کردن فضای بین المللی در کلاس ها می توانند به بهترین شکل ممکن با فرهنگ هر کشور آشنایی پیدا کرده و دانش بین المللی خود را افزایش دهند.

در مرکز همه شهرها مراکز خرید، رستوران ها، سالن های تئاتر، گالری ها و موزه ها وجود دارند و این به معنی ارزش بالای فرهنگ و هنر در جامعه کانادایی است.

در شهرهای این کشور، تعداد زیادی مکان تفریحی مانند پارک ها، باغ ها و سواحل عمومی وجود دارند. گذراندن زمان در این مکان ها می تواند یکی از بهترین کارها برای تعطیلات و اوقات فراغت شما باشد.

طبیعت زیبا

ما در کانادا اهمیت زیادی برای طبیعت و محیط زیست قائلیم. در حال حاضر 42 پارک ملی در این کشور وجود دارند. این پارک ها در هر استان و منطقه پذیرای افراد هستند. جالب است بدانید که برخی از این پارک ها در یونسکو به عنوان میراث جهانی شناخته شده اند.

دانشجویانی که به کانادا مهاجرت کرده اند، طبیعت این کشور را به عنوان یکی از زیباترین ها می شناسند. کانادا دارای منابع طبیعی گوناگونی است و شما می توانید در هر جای این کشور شاهد زیبایی های مختلف آن باشید.

به عنوان مثالی از جاذبه های طبیعی کانادا می توانیم به خطوط ساحلی پر شکوه بریتیش کلمبیا، کوه های سحر انگیز راکی در آلبرتا، آسمان های وسیع چمنزارها، مزارع نیشکر در منطقه دریاچه های بزرگ و رودخانه سن لوران و در نهایت به تپه های ناهموار در شهرهای ساحلی اقیانوس اطلس اشاره کنیم.

طبیعت کانادا

کانادا؛ کشوری امن برای تحصیل

کانادا به عنوان کشوری صلح طلب، امن و منتظم شناخته می شود. میزان جرم و خشونت در این کشور به طور متوالی و برای ده سال پشت سر هم (از سال 1993 تا 2003) کاهش چشمگیری داشته است.

در کانادا، بر خلاف ایالات متحده، حمل اسلحه گرم به طور کامل کنترل شده است و به طور عمومی، اشخاص اجازه چنین کاری را ندارند.

دانشجویانی که به کانادا مهاجرت می کنند، باید قوانین و ضوابط را مانند هر جای دیگری از جهان رعایت کنند. دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در کانادا به عنوان دانشجوی بین المللی را دارند، می توانند هر یک از مراکز آموزشی در سراسر این کشوراز جمله کالج CNTAA را بعنوان مقصد خود قرار دهند.

بهره گیری از تکنولوژی های پیشرفته

کانادا یک محیط مناسب برای کار و تحصیل است. به کمک دانشمندان، محققان و کارآفرینان باهوش و با استعداد، این کشور یکی از پیشگامان بین المللی صنعت کامپیوتر و تکنولوژی های اطلاعاتی است.

کشور کانادا سابقه درخشانی در زمینه تکنولوژی هایی از قبیل مخابرات، حمل و نقل، مهندسی و به طور تخصصی در هوافضا، حمل و نقل شهری، میکرو الکترونیک، تجهیزات پزشکی، نرم افزارهای پیشرفته، هیدروالکتریک، انرژی خورشیدی، لیزر و اپتیک، بیوتکنولوژی، صنایع غذایی و محیط زیست دارد.

شرایط لازم برای گرفتن پذیرش از کالج CNTAA کانادا

سن شما باید 18 سال یا بالاتر باشد.

یک کپی از پاسپورت معتبر خود تهیه کنید.

شما باید مدرک دیپلم دبیرستان داشته باشید. در صورتی که تحصیل خود را تا مقطع آموزش عالی ادامه داده اید، باید مدرک دانشگاهی خود را نیز ارائه نمایید. در حقیقت شما باید آخرین مدرک تحصیلی خود را تهیه نمایید.

به این دلیل که تمامی آموزش ها در کالج CNTAA به زبان انگلیسی هستند، شما می بایست مدرک آیلتس خود را ارائه کنید. حداقل نمره توتال آیلتس برای گرفتن ادمیشن از کالج ما نمره 6 (بدون آن که در هیچ تستی نمره زیر 5.5 گرفته باشید)

در صورتی که مدرک تافل دریافت کرده اید، نمره هیچ یک از آزمون های لیسنینگ، اسپیکینگ، رایتینگ و ریدینگ شما نباید زیر 20 باشد.

شما باید اثبات کنید که در تامین منابع اقتصادی لازم برای هزینه های آموزشی، آزمایشگاه، کتاب های درسی و کیت دانشجویی مشکلی ندارید.

شما همچنین باید اثبات کنید که به منابع اقتصادی لازم برای تامین هزینه های زندگی در کانادا و هزینه های برگشت به کشور خود دسترسی دارید.

یکی دیگر از شرایط مهم این است که شما به عنوان یک شهروند قانونمند شناخته شوید و هیچ گونه سابقه جنایی نداشته باشید.

شاید از شما خواسته شود که مدرکی از سوی پلیس برای تایید عدم سوء سابقه خود ارائه کنید.

تهیه و ارائه گواهی نامه سلامتی و بیمه ی درمانی هم برای شرکت در دوره ها الزامی است.

در صورتی که مدت زمان تحصیل شما بیش تر از 6 ماه طول بکشد، باید از اداره مهاجرت کانادا درخواست تمدید ویزای تحصیلی داشته باشید.

فرآیند گرفتن پذیرش از کالج CNTAA

گام اول

فرم آنلاین ثبت نام در کورس های کالج CNTAA را تکمیل و آن را به همراه موارد زیر به آدرس ایمیل info@cntaacollege.com یا فکس 16477230404+ ارسال کنید.

 • رزومه
 • مدرک زبان آیلتس یا تافل
 • فتوکپی صفحه اول پاسپورت
 • فتوکپی آخرین مدرک تحصیلی معادل سازی شده

هزینه درخواست اولیه معادل 100 دلار کانادایی است و این مبلغ به منظور ارزیابی واجد شرایط بودن شما و تضمین پذیرش اخذ می گردد.ما درخواست شما را در طول 7 روز کاری مورد بررسی قرار می دهیم و نتیجه بررسی ها را به اطلاع شما می رسانیم.

گام دوم

 • در صورتی که درخواست اولیه شما مورد قبول واقع شود، هزینه ارسال پذیرش به مبلغ 500 دلار کانادایی و غیر قابل برگشت را بایدبه حساب کالج پرداخت کنید.برای دریافت اطلاعات در مورد راه های پرداخت هزینه های ثبت نام لطفا به وبسایت اصلی کالج cntaacollege.com و بخش اینترنشنال مراجعه فرمایید. لازم به ذکر است که ارسال پذیرش منوط به دریافت کامل مبلغ ۵۰۰ دلار کانادا میباشد.
 • در صورتی که در رابطه با راه های پرداخت هزینه ها و روند کلی ثبت نام سوالی داشتید، با شماره 02185314288 تماس بگیرید.

گام سوم

 • در این مرحله برای شما ایمیلی مبنی بر پذیرش شما در کالج فرستاده می شود. بعد از دریافت این ایمیل می توانید برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا اقدام کنید.
 • ایمیل پذیرش خود از کالج CNTAA را به سفارت کانادا برده و درخواست خود برای مهاجرت تحصیلی به کانادا را اعلام کنید. برای اطلاعات بیش تر در رابطه با این موضوع می توانید به لینک http://www.cic.gc.ca/english/information/applications/student.asp مراجعه کنید.

گام چهارم

 • کپی ویزای دانشجویی خود را از طریق ایمیل یا فکس برای ما بفرستید.
 • کپی بیمه درمانی خود را نیز ضمیمه کنید.
 • جلسه ملاقات خود با ما برای تکمیل کارهای ثبت نام را رزرو کنید.

خدمات کالج CNTAA به دانشجویان

حمل و نقل از فرودگاه

دانشجویان می توانند برای دریافت خدمات حمل و نقل از فرودگاه برای ما فکس یا ایمیل بفرستند. شما باید یک هفته قبل از رسیدن به کانادا به ما اطلاع بدهید تا بتوانیم با هزینه 150 دلاری شما را از فرودگاه به محل اقامت خود برسانیم.

بیمه درمانی

برای همه دانشجویان بین المللی مقیم در کانادا لازم است که دارای بیمه درمانی باشند. هزینه بیمه سلامت و درمان در هزینه ثبت نام لحاظ نمی شود. بیمه Guard Me یکی از شرکتهای معتبر در زمینه بیمه دانشجویان بین المللی میباشد که کالج  می توانید به شما در رابطه با این موضوع کمک نماید.

محل اقامت

شما باید درباره محل اقامت خود در هنگام تحصیل در کالج CNTAA با ما یا یک مشاور مهاجرتی در کشور خود مشورت کنید. شما می توانید با پرداخت 200 دلار کانادایی از خدمات مشاوره ای اقامتی کالج ما بهره مند شوید.

اینترنت پر سرعت

شما در کالج CNTAA به اینترنت وای فای پر سرعت دسترسی خواهید داشت.

خدمات دانشجویی

ما به دانشجویان کمک می کنیم که درباره راه های حمل و نقل، بانک ها، بیمارستان ها، کلینیک های درمانی، مراکز خرید، فروشگاه های مواد غذایی و … اطلاعات لازم را کسب کنند.

برای ارسال فرم ثبت نام لطفا به وبسایت اصلی کالج cntaacollege.com بخش اینتر نشنال مراجعه بفرمایید.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

2 دیدگاه ها
 1. Moji

  هزینه دوره زیبایی و جواسازی پوست برای دانشجویان اینترنشنال CNTAA

  پاسخ
  • کالج CNTAA

   برای دریافت هزینه ها لطفا تماس برقرار کنید.

   پاسخ
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *