کالج CNTAA کانادا » آموزش جوانسازی پوست » دوره آموزشی مزوتراپی (mesotherapy)
مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

دوره آموزشی مزوتراپی (mesotherapy)

مزوتراپی یک روش کاملا جدید و پیشرفته است که روز به روز به میزان پیشرفت آن افزوده می شود. این متد زیبایی برای بسیاری از مردم و متخصصان جا افتاده است؛ دلیل این موضوع را می توان سرعت نتیجه گیری بالا از طریق انجام مزوتراپی در مقایسه با دیگر روش ها مانند استفاده از داروها دانست.

آموزش مزوتراپی صورت

 

مهم ترین مزایای مزوتراپی این است که در روند این درمان از مواد شیمیایی زیادی استفاده نشده و تاثیرات موضعی درخشانی به دست خواهند آمد.

مزوتراپی می تواند هم در زمینه زیبایی پوست و مو و هم در دیگر حیطه های تخصصی درمانی مانند ارتوپدی مورد استفاده قرار بگیرد.

شرکت در دوره آموزش مزوتراپی کالج CNTAA می تواند دانش و مهارت لازم برای ورود به عرصه مراقبت از پوست و مو و کسب درآمد عالی را برای شما فراهم کند.

دانشجویان در طول این کورس آموزشی یاد می گیرند که چگونه با استفاده از پروتکل های صحیح به بهره گیری از روش و محصولات مزوتراپی به شیوه ای امن و موثر بپردازند.

سرفصل های دوره مزوتراپی

 1. Introduction to Aesthetic Mesotherapy,
 2. Mesotherapy Techniques & Applications,
 3. Benefits, Side Effects, Indications and contraindications
 4. Pharmacology,
 5. Treatment techniques
 6. Face, neck and decollate rejuvenation, hair loss, cellulite and localised fat reduction
 7. Patient Consent
 8. Pre and Post care
 9. Hygiene, safety and control of infection
 10. Hands on practice

طول دوره: دو روز

شرایط اخذ پذیرش: هر دانشجویی که برای شرکت در کلاس های مزوتراپی تمایل دارد، می بایستی روند زیر را طی کند:

 1. فرم پذیرش را تکمیل و ارسال کند.
 2. با یکی از مسئولان پذیرش کالج جلسه مصاحبه را بگذراند.
 3. از بخش های مختلف کالج بازدید کند.

نکته قابل توجه:

به دلیل اهمیت بالای داشتن پیش زمینه در حیطه پزشکی، تنها پزشکان و پرستاران می توانند در دوره مزوتراپی کالج CNTAA به عنوان تنها کالج ایرانی رسمی پوست و زیبایی در کانادا شرکت کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره مزوتراپی کالج CNTAA می توانید به طور کاملا رایگان با شماره 02185314288 تماس بگیرید یا به سایت اصلی ما به آدرس www.cntaacollege.com مراجعه کنید.

این دوره فقط مختص دانشجویان مقیم یا توریست در کانادا می باشد.

مقالات مرتبط
دوره آموزشی زیبایی درمانی

دوره آموزشی زیبایی درمانی

این دوره یک دوره حرفه ای تایید شده توسط Private Career Collageact 2005 است. یک دوره تخصصی است که در آن دانش آموختگان دانش و فناوری و مهارت های لازم برای کسب تخصص کافی جهت ورود به صنعت زیبایی را کسب می کنند. با شرکت در این دوره به شما مدرک دیپلما از سوی وزارت...

دوره آموزشی تکنیشن لیزر

دوره آموزشی تکنیشن لیزر

این دوره آموزشی به صورت حرفه ای در کالج خصوصی CNTAA برگزار می شوند. با شرکت در این دوره ها می توانید مهارت و دانشی که لازمه ورود به صنعت زیبایی و پوست است را کسب کرده و به عنوان یک فرد متخصص آغاز به کار نمایید. با شرکت در این دوره به شما مدرک دیپلما از سوی...

دوره آموزش تزریق فیلر

دوره آموزش تزریق فیلر

علاقه به زیبایی یک رویکرد ذاتی بشر است. زیبایی ها بر روح نگرش و احساس انسانها اثری عمیق دارد و انسان همواره مجذوب و مسحور زيبايي بوده و خواهد بود. جذابیت ظاهری و چهره ی زیبا تاثیر غیر قابل انکاری در دیگران می گذارد و اولین معرف ما به دیگران است و از همین رو در...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.