درباره کالج CNTAA

Canadian Natural Therapist and Aesthetics Academy

(Canadian Natural Therapists & Aesthetics (CNTAA

کالج CNTAA کانادا – برگزار کننده کورس های آموزشی پوست و زیبایی

www.cntaacollege.com 

دکتر مریم موسوی

درباره کالج CNTAA

آکادمی آموزشی The Canadian Natural Therapist and Aesthetics Academy با برند CNTAA از سال ۲۰۰۹ به عنوان یک کالج رسمی تحت نظر وزارت علوم اونتاریو فعالیت خود را در زمینه پوست و زیبایی آغاز کرده است.
CNTAA تنها کالج فعال و رسمی شناخته شده در جامعه ایرانی-کانادایی مقیم اونتاریو در زمینه تخصص زیبایی می باشد و توانسته است در این راه با برگزاری دوره های مختلف زمینه ساز حضور دانشجویان در این صنعت باشد.
در سال ۲۰۱۶ و با توجه به مهاجرت قشر زیادی از پزشکان، دندانپزشکان و زیر گروه پزشکی به کانادا و نیاز این گروه به شروع بیزینس های مرتبط، این کالج نیز دوره های کوتاه مدت خاصی را بصورت آنلاین و حضوری برای این گروه جدای از دانشجویان عادی طراحی نمود که مورد استقبال طیف وسیعی از پزشکان گردید که هم اینک نیز بسیاری از آن ها در کلینیک های خود مشغول ارائه سرویس های زیبایی به بیماران خود هستند.
ما خرسندیم که توانستیم به عنوان یک آکادمی زیبایی خصوصی در اونتاریو شناخته شویم که کیفیت را به دانش آموزان خود هدیه می کند. آموزشگاه ها و مربیان کالج CNTAA از کیفیت بالایی برخوردار هستند و این امکانات به افراد کمک می کند تا بتوانند با قرار گرفتن در محیطی حمایت گر و موفق به اهداف خود دست پیدا کنند.

مزیت کالج CNTAA

کالج CNTAA یکی از شناخته شده ترین کالج های برگزار کننده دوره های زیبایی در استان اونتاریو است. ما همواره در تلاشیم تا انتظارات دانشجویانی که به ما مراجعه می کنند را برطرف سازیم و در همین راستا برای پیشبرد هر چه بهتر برنامه های خود، ساعت های آموزشی مناسبی را در نظر گرفته ایم تا بتوانیم موفقیت شما را تضمین کنیم.

ما چه خدمات منحصر به فردی به شما ارائه می کنیم؟

  • آموزشگاه های مدرن
  • مربیان با تجربه و ماهر
  • امکان گذراندن دوره کارآموزی
  • برگزاری کلاس ها با تعداد افراد مناسب
  • کسب تجربه واقعی در سالن های مجهز
  • استفاده از جدیدترین ابزارها، تکنیک ها و محصولات
  • در پیش گرفتن برنامه آموزشی با کیفیت و استاندارد
  • امکان برگزاری کلاس ها به صورت تمام وقت یا پاره وقت